Prečítajte si Vaše ohlasy na diagnostiku a analýzu aury
v našej Špecializovanej poradni zdravého životného štýlu a výživy

 

 

Ing. Alena R.

Dobrý deň prajem, bola som u vás na diagnostike na jar a veľmi mi to pomohlo. Stále musím myslieť na vaše slová. Po tridsiatich rokoch som objala svojho otca a odpustila som mu. Aj teraz sa mi tisnú slzy do očí, keď to píšem. Začala som chodiť na brušné tance a čo ma dosť prekvapilo, začalo sa mi to páčiť. Púšťam sa do zmien, začala som mať rada samú seba a našla som si priateľa. Ďakujem Vám veľmi pekne.

Slavomír

Ďakujeme veľmi pekne pán doktor!  Boli sme u Vás s priateľkou pred dvoma mesiacmi. Priateľke sa veľmi zlepšilo trávenie a dokonca schudla 12 kíl. Bylinná zmes, ktorú ste jej odpočali zabrala.Tešíme sa s toho obaja. Dosť jej stúpla sebaúcta a zlepšil sa nám vzťah. A moja prostata je odosť lepšia. Už nemusím chodiť v noci močiť. Prídeme o mesiac na kontrolnú diagnostiku aury. Ešte raz, vďaka.

Petra

Dobrý večer, veľmi pekne ďakujem za diagnostiku a analýzu aury. Diagnostika a konzultácia u vás mi veľmi zmenila život k lepšiemu a aj mojim trom deťom. Kontrola o štyri mesiace to iba potvrdila. Moje skúsenosti sú len a len pozitívne. Doporučum každému, kto chce urobiť  pre svoje zdravie maximum.

Mgr. Monika  K.

Pekný večer, pán doktor. Veľmi sa Vám chcem poďakovať za dnešok, za Vaše cenné, láskavé a múdre odporúčania a za diagnostiku a analýzu aury. Veľmi ste obohatili môj život, nesmierne si to vážim. Budem sa snažiť všetko to, čo ste mi povedali, zobrať k srdcu a hlavne tak žiť. Nedokážem vyjadriť svoju vďačnosť smerom k Vám, akoby sa stal taký krásny zázrak, veľmi sa mi to dotklo duše. Slzy mi teraz tečú, ako som sa prechádzala vonku a mrholilo. Cítim intenzitu toho požehnania, že som sa mohla  s Vami stretnúť. Povedali ste tak veľa dôležitého pre môj život. Už som si kúpila všetky bylinové čaje a prírodné medikamenty, čo ste mi odporúčili. Ďakujem, že ste, pán doktor, robíte veľa dobrého a pre mňa ste anjel, ktorý sa dotkol môjho srdca, aby som už nikdy nestratila samú seba. Prajem Vám všetko dobré. Majte sa pekne, urobili ste pre mňa veľmi veľa. Vážim si Vás a želám Vám krásny život.

MUDr. L. M.

Dobrý večer, pán doktor, včera som bola nadšená z vašej diagnostiky mojej aury ale hlavne z vašich doporučení a rozsiahlých odborných vedomostí z naturálnej medicíny. Už len to dodržať, ale je to úžasné! Srdečná vďaka, ste veľmi dobrý.

R. Lestan

Dobrý deň, ďakujem za seba aj za manželku, za diagnostiku aury a hlavne za vašu konzultáciu. Mám pocit, že to boli dobre investované peniaze. Vaša diagnostika aury je naozaj veľmi praktická. Dali ste nám odporúčania, ktoré sme začali s manželkou ralizovať v živote. Pred tým sme súšali všetko možné, ale aj tak nám vo vzťahu niečo chýbalo. Vaše rady sa nám v praxi osvedčili a veľmi dobre fungujú. Otvorili ste nám oči a za to sa vám chceme ešte raz poďakovať. Pokiaľ uznáte za vhodné, môžte tento mail zverejniť. Ďakujeme.

Belak

Dobrý večer, ďakujem za analýzu aury a vašu diagnostiku. Informácie, ktoré ste mi dali o mojej aure som si musel v prvom rade nechať trochu uležať. Bol som u vás pred troma týždňami. Toto poznanie mi dalo nový smer v mojom živote. Som rád, že som sa mohol s vami stretnúť. Zmenil som radikálne pohľad na mnoho vecí okolo seba (vy už budete vedieť ktoré). Dali ste mi výborný návod a nakopli ste ma. Našiel som si konečne novú piateľku. Na záver vám chcem úprimne poďakovať.

Ing. Henrieta N.

Dobrý deň, pán doktor, asi vám to už veľa klientov povedalo, ale chcem vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za analýzu mojej aury. Bol to pre mňa úžasný zážitok a hlavne ponaučenie o mnohých mojich emóciách, čo si tak nikdy pred tým neuvedomovala. Všetky moje kamarátky ku vám odporúčim. To čo robíte, dobre robíte. Prajem vám veľa zdravia a elánu do práce.

Ivona

Dobrý deň. Na diagnostiku a fotografovanie aury som prišla iba zo zaujímavosti. Pán doktor, musím uznať, že ste ma dosť prekvapili o veciach, ktoré ste mi o mne povedali. Nikdy pred tým sme sa nevideli. Je pre mňa záhadou, ako ste to všetko vedeli z mojej aury vyčítať. Ďakujem Vám, veľmi mi to pomohlo. Veľa z toho, čo ste mi povedali začnem využívať vo svojom živote. Ste vo svojej práci veľmi dobrý. Ešte raz ďakujem.

RNDr. Magda P.

Prajem pekný deň. Vážený pán doktor, chcem Vám ešte raz poďakovať za  diagnostiku aury v Bratislave. Ukázali ste mi nový smer môjho života, dôvod prečo ráno vstávam z postele. Našla som svoje šťastie, môj manžel sa ma ráno spýtal, že čo stalo, že sa na neho zrazu usmievam a ja sa z toho veľmi teším. On bol vždy úžasný a ja som to nevidela, pomohli ste mi zachrániť vzťah pred krachom. Ešte raz Vám z celej duše ďakujem. Prajem Vám v živote len to najlepšie.

Kristina34

Milý pán doktor, priznám sa, že prečo som k vám prišla, bolo viac zo zvedavosti. Čo ma veľmi nadchlo, bolo, že pri bezbolestnej diagnostike aury sa venujete jednu hodinu výhradne len mne. Viete mi povedať môj zdravotný stav v aure, ako keby ste do mňa videli. Dozvedela som sa nielen o veciach, ktoré sa stali v minulosti v mojom zdraví, ale povedali ste mi dokonca moje životné postoje, ktoré tieto problémy spustili! Pre mňa to bolo neuveriteľné. To mi zatiaľ ešte nikto takto nevysvetlil. Ďakujem vám a prajem pekný víkend. S pozdravom Kristina.

Ing. Adriana L.

Pán Igor, ďakujem za vaše obsiahle informácie o moje aure a o mne. Prepáčte, že Vás oslovujem krstným menom, ale vy ste ma tiež tak oslovovali, preto dúfam, že Vám to nebude vadiť a neurazíte sa. Diagnostika aury ma veľmi príjemne prekvapila. Vaša analýza mojej aury mi pomohla urobiť dôležité rozhodnutie v živote a veľmi, veľmi Vám za to ďakujem. Napíšte mi termín, kedy by ste mohli prijať moju mamu na diagnostiku aury. Chcem jej to dať, ako darček k narodeninám. Teším sa na skorú odpoveď. Pozdravujem Vás z Banskej Bystrice.