Prečítajte si vaše referenie na fotenie aury a čakier
v našej Špecializovanej poradni bioenergetického poľa a výživy

 

 

Ing. Alena R.

Dobrý deň prajem, bola som u vás na analýze aury a čakier v zime a veľmi mi to pomohlo. Stále musím myslieť na Vaše slová. Po tridsiatich rokoch som objala svojho otca a odpustila som mu. Aj teraz sa mi tisnú slzy do očí, keď to píšem. Začala som chodiť na brušné tance a čo ma dosť prekvapilo, začalo sa mi to páčiť. Púšťam sa do zmien, začala som mať rada samú seba a našla som si priateľa. Ďakujem Vám veľmi pekne.

Slavomír

Ďakujeme veľmi pekne pán doktor!  Boli sme u Vás s priateľkou pred dvoma mesiacmi. Priateľke sa veľmi zlepšilo trávenie a dokonca schudla 12 kíl. Bylinná zmes, ktorú ste jej odpočali zabrala.Tešíme sa s toho obaja. Dosť jej stúpla sebaúcta a zlepšil sa nám vzťah. A moja prostata je odosť lepšia. Už nemusím chodiť v noci močiť. Prídeme o mesiac na kontrolnú analýzu aury a čakier. Ešte raz, vďaka. Veľmi ste nám pomohli.

Petra

Dobrý večer, veľmi pekne ďakujem za analýzu aury a čakier. Analýza a konzultácia u vás mi veľmi zmenila život k lepšiemu a aj mojim trom deťom. Kontrola o štyri mesiace to iba potvrdila. Moje skúsenosti sú len a len pozitívne. Konečne so si začala vážiť samú seba. Doporučujem každému, kto chce urobiť  pre svoje zdravie maximum.

Mgr. Monika  K.

Pekný večer, pán doktor. Veľmi sa Vám chcem poďakovať za dnešok, za Vaše cenné, láskavé a múdre odporúčania a za analýzu aury. Veľmi ste obohatili môj život, nesmierne si to vážim. Budem sa snažiť všetko to, čo ste mi povedali, zobrať si k srdcu a hlavne tak žiť. Nedokážem vyjadriť svoju vďačnosť smerom k Vám, akoby sa stal taký krásny zázrak, veľmi sa mi to dotklo duše. Slzy mi teraz tečú, ako som sa prechádzala vonku a mrholilo. Cítim intenzitu toho požehnania, že som sa mohla  s Vami stretnúť. Povedali ste tak veľa dôležitého pre môj život. Už som si kúpila všetky bylinové čaje, čo ste mi odporúčili. Ďakujem, že ste, pán doktor, robíte veľa dobrého a pre mňa ste aniel, ktorý sa dotkol môjho srdca, aby som už nikdy nestratila samú seba. Prajem Vám všetko dobré. Majte sa pekne, urobili ste pre mňa veľmi veľa. Nech Vás Boh ochraňuje. Vážim si Vás a želám Vám krásny život.

MUDr. L. M.

Dobrý večer, pán doktor, bola som nadšená z vašej analýzy aury ale hlavne z Vašich odporúčaní a rozsiahlých odborných vedomostí z naturálnej medicíny a fytoterapie. Už len to dodržať, ale je to úžasné! Srdečná vďaka, ste veľmi dobrý v tom, čo robíte.

R. Lestan

Dobrý deň, ďakujem za seba aj za manželku, za analýzu aury a hlavne za Vašu odbornú konzultáciu. Mám pocit, že to boli dobre investované peniaze. Vaša analýza aury a čakier je naozaj veľmi praktická. Dali ste nám odporúčania, ktoré sme začali s manželkou realizovať v živote. Pred tým sme vyskúšali všetko možné, ale aj tak nám vo vzťahu niečo chýbalo. Vaše rady sa nám v praxi osvedčili a veľmi dobre fungujú. Otvorili ste nám oči a za to sa Vám chceme ešte raz poďakovať. Pokiaľ uznáte za vhodné, môžte tento mail zverejniť. Ešte raz ďakujeme.

Belak

Dobrý večer, ďakujem za analýzu aury a Vašu konzultáciu. Informácie, ktoré ste mi dali o mojej aure som si musel v prvom rade nechať trochu uležať. Bol som u vás pred troma týždňami. Toto poznanie mi dalo nový smer v mojom živote. Som rád, že som sa mohol s Vami stretnúť. Zmenil som radikálne pohľad na mnoho vecí okolo seba (vy už budete vedieť ktoré). Dali ste mi výborný návod a nakopli ste ma. Našiel som si konečne novú piateľku. Ste odborník na pravom mieste. Na záver vám chcem úprimne poďakovať. 

Ing. Henrieta N.

Dobrý deň, pán doktor, asi vám to už veľa klientov povedalo, ale chcem vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za analýzu mojej aury. Bol to pre mňa úžasný zážitok a hlavne ponaučenie o mnohých mojich emóciách, čo som si tak nikdy pred tým neuvedomovala. Všetky moje kamarátky ku vám odporúčim. To čo robíte, dobre robíte. Prajem vám veľa zdravia a elánu do práce.

Ivona

Dobrý deň. Na fotografovanie aury som prišla iba zo zaujímavosti. Pán doktor, musím uznať, že ste ma dosť prekvapili o veciach, ktoré ste mi o mne povedali. Nikdy pred tým sme sa nevideli. Je pre mňa záhadou, ako ste to všetko vedeli z mojej aury vyčítať. Ďakujem Vám, veľmi mi to pomohlo. Veľa z toho, čo ste mi povedali začnem využívať vo svojom živote. Ste vo svojej práci veľmi dobrý. Ešte raz ďakujem. Nech sa Vám darí.

RNDr. Magda P.

Prajem pekný deň. Vážený pán doktor, chcem Vám ešte raz poďakovať za analýzu aury a čakier v Bratislave. Ukázali ste mi nový smer môjho života, dôvod prečo ráno vstávam z postele. Našla som svoje šťastie, môj manžel sa ma ráno spýtal, že čo stalo, že sa na neho zrazu usmievam a ja sa z toho veľmi teším. On bol vždy úžasný a ja som to nevidela, pomohli ste mi zachrániť vzťah pred krachom. Ešte raz Vám z celej duše ďakujem. Prajem Vám v živote len to najlepšie.

Kristina34

Milý pán doktor, priznám sa, že prečo som k vám prišla, bolo viac zo zvedavosti. Čo ma veľmi nadchlo, bolo, že pri analýze aury sa venujete jednu hodinu výhradne len mne a sme to aj natiahli o 20 minút. Vedeli ste mi popísať moje zdravotné problémy v aure, ako keby ste do mňa videli. Dozvedela som sa nielen o veciach, ktoré sa stali v minulosti , že som si zlomila nohu a vybrali mi žlčník, ale povedali ste mi dokonca o mojich emóciach, ktorých sa už dlho neviem zbaviť! Pre mňa to bolo neuveriteľné. To mi zatiaľ ešte nikto takto nevysvetlil. Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem krásny víkend. S pozdravom Kristina.

Ing. Adriana L.

Pán Igor, ďakujem Vám za obsiahle informácie o moje aure a o mne. Prepáčte, že Vás oslovujem krstným menom, ale vy ste ma tiež tak oslovovali, preto dúfam, že Vám to nebude vadiť a neurazíte sa. Analýza aury ma veľmi príjemne prekvapila. Pomohlo mi to urobiť dôležité rozhodnutie v živote a veľmi, veľmi Vám za to ďakujem. Napíšte mi termín, kedy by ste mohli prijať moju mamu na analýzu čakier. Chcem jej to dať, ako darček k narodeninám. Teším sa na skorú odpoveď. Pozdravujem z Banskej Bystrice.